Ochrona danych osobowych - Palarnia Kawy Lafaye
542
page-template-default,page,page-id-542,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Ochrona danych osobowych

Podane poniżej zasady dotyczące ochrony danych osobowych mają za zadanie określić i objaśnić zagadnienia związane z procesem przetwarzania danych osobowych osób odwiedzających stronę www.lafaye.pl i przesyłających do nas pytania oraz opinie i oczekujących na odpowiedzi na przesłane wiadomości.

Strona internetowa jest prowadzona i obsługiwana przez Lafaye Kubrak Sp.J.

Zdajemy sobie sprawę z obowiązków ochrony państwa danych osobowych powierzonych w wyniku korzystania z tej strony naszej firmie, a w szczególności przed dostępem do państwa danych osób nieupoważnionych . Państwa dane są chronione z największą starannością i przy użyciu standardowych technicznych systemów bezpieczeństwa , które to systemy na bieżąco staramy się monitorować .

Administratorem danych otrzymywanych od Państwa i nam powierzanych jest LAFAYE KUBRAK Sp.J.
Bydgoszcz , ul. Szajnochy 14 , NIP : 554 294 02 97

Kierujemy się zasadami ochrony danych osobowych , które są zgodne z polskim ustawodawstwem :
ustawą z dnia 29.08.1997 r o ochronie danych osobowych i wydanymi na tej podstawie przepisami wykonawczymi oraz ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Poniżej są zamieszczone informacje , co dzieje się z Państwa danymi.

  1. Pobieranie danych
    Państwa dane osobowe na naszej stronie są przetwarzane wyłącznie w technicznie koniecznym zakresie. W żadnym wypadku pobrane dane nie są odsprzedawane podmiotom trzecim.
    Przetwarzanie państwa danych wynika ze standardowego procesu realizacji zamówień , rejestracji państwa zapytań przy użyciu formularza kontaktowego lub naszej poczty elektronicznej lub innego rodzaju informacji handlowej.
  2. Zastosowanie Państwa danych
    Przetwarzając Państwa dane bierzemy pod uwagę Państwa interesy , bezpieczeństwo oraz obowiązujące przepisy prawa. Pliki na których znajdują się dane osobowe są zabezpieczane odpowiednimi hasłami . To
    samo dotyczy komputerów , laptopów , poczty elektronicznej , pendriv-ów oraz innych nośników z danymi osobowymi , które są zawsze zabezpieczane zgodnie z polityką prywatności.
    Proszę samodzielnie decydować o zakresie podawanych przez Państwa danych osobowych , które chcecie nam ujawnić . W polach oznakowanych jako obowiązkowe podanie państwa danych jest konieczne w
    związku z realizacją złożonego zamówienia lub udzieleniem odpowiedzi na zadane przez Państwa pytanie.
    Przekazanie innych danych w polach oznakowanych jako nie obowiązkowe są używane do takich celów jak marketing lub przesłanie informacji handlowych – jest całkowicie dobrowolne.
  3. Informacje handlowe
    Różnego rodzaju informacje handlowe z Lafaye otrzymają Państwo po wyrażeniu zgody na ich przesłanie na podany przez siebie adres poczty elektronicznej.
    W każdym czasie możecie Państwo mieć dostęp do swoich danych , ich korekty , a także do rezygnacji z przechowywania Państwa danych w celu wysyłania informacji handlowych.
  4. Prawo do informacji i sprzeciwu
    Zależy nam na zdobyciu Państwa zaufania i z tego też powodu w ustawowym czasie pracy odpowiemy na Państwa pytania związane z ochroną danych osobowych. Macie Państwo prawo do uzyskania informacji o waszych danych zapisanych u nas oraz o ich pochodzeniu a także o celu i zakresie ich przetwarzania.
    Zobowiązujemy się także do korygowania , zapisywania lub usuwania Państwa danych o ile w formie pisemnej wyrazicie takie życzenie i będzie to zgodne z innymi obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
    Lafaye Kubrak Sp.Jawna , 85-738 Bydgoszcz , ul. K.Szajnochy 14
    e-mail : marketing@lafaye.pl
    telefon : 883 222 571
  5. Aktualizacja
    Zastrzegamy sobie prawo do zmian niniejszych zasad w tym modyfikacji oraz aktualizacji zasad dotyczących ochrony danych osobowych .
    Wyżej wymienione zmiany mamy prawo przeprowadzić w dowolnym czasie i bez specjalnego zawiadomienia w formie tekstu zmian na naszej stronie internetowej www.lafaye.pl Nowy tekst z zasadami obowiązuje od chwili ich pojawienia się na witrynie internetowej naszej firmy.
  6. Brak zgody na powyższe warunki
    Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na przetwarzanie swoich danych w sposób tu wskazany prosimy o powstrzymanie się od korzystania z naszej witryny.

Robert Kubrak
Dyrektor Zarządzający

Sprawdź także Politykę plików cookie.