Rodzinna Palarnia Kawy Lafaye
1237
page-template-default,page,page-id-1237,bridge-core-2.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Automatyzacja

Rozwijamy się

AUTOMATYZACJA

w Palarni kawy Lafaye

Automatyzacja procesów zachodzących w produkcji to ważny element rozwoju każdej firmy! I my także rozwijamy się dla Was! Oprócz tego, że nasze opakowania zmieniają powoli szatę graficzną to i Wy możecie u nas zamówić swoje opakowania w pełnym zadruku Waszego projektu. Dzięki zautomatyzowaniu linii produkcyjnej i innowacyjnemu zastosowaniu aplikacji azotu do opakowania kawy przedłużamy żywotność produktu do spożycia.

Zapytacie jakie korzyści?
  • skrócenie czasu realizacji produkcji
  • większa wydajność
  • …. i co najważniejsze – obniżenie kosztów pracy a tym samym
  • znacząca różnica cenowa gotowego produktu
Zapytaj nas o szczegóły:
biuro@lafaye.pl
+48 570 001 336

Nowy rodzaj opakowań Lafaye

Linia pionowo pakująca z aplikatorem azotu

Optymalna czystość azotu w zastosowaniach do pakowania żywności

Pakowanie w atmosferze modyfikowanej zwanej też ochronną dla wielu produktów spożywczych jest warunkiem, którego spełnienie pozwala na wydłużenie okresu przydatności do spożycia, poprawę ich wyglądu oraz smaku poprzez zapobieganie lub opóźnianie mechanizmów psucia się.
Mówiąc prościej, opakowania ze zmodyfikowaną atmosferą wykorzystują główne gazy składowe, które tworzą atmosferę ziemską – azot, tlen i dwutlenek węgla, a następnie zmieniają mieszankę i/lub proporcje w celu uzyskania korzystnych właściwości umożliwiających dłuższą konserwację żywności.
Azot dopuszczony do kontaktu z żywnością w Europie jest klasyfikowany jako dodatek do żywności i otrzymuje numer dodatku E941. Wiele innych organów ustawodawczych na świecie również przyjmuje normę europejską lub stosuję bardzo podobną specyfikację.

LAFAYE SP. Z O.O.

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich -Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego –

Grant 1/FCI- C19/2020/988/UPG/451 – Linia pionowo -pakująca z aplikatorem azotu

Celem projektu jest utworzenie miejsca pracy

Dofinansowanie projektu z UE: 60.000,00 PLN