Rodzinna Palarnia Kawy Lafaye
72
page-template-default,page,page-id-72,bridge-core-2.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Palarnia kawy Lafaye

Poznaj nas

KAWA DOSKONAŁA

od początku do końca

palarnia-kawy-lafaye-bydgoszcz-o-nas
palarnia-kawy-bydgoszcz-lafaye-o-nas

Nasza Palarnia kawy to rodzinna firma. Choć jesteśmy małym przedsiębiorstwem, posiadamy jedną z najnowocześniejszych i na wysokim poziomie palarnię typu bębnowego. Jednorazowy zasyp ziarna zielonego to 60kg.

Dzięki temu nasze możliwości produkcyjne są znacząco większe od wielu innych nie przemysłowych palarni kawy – tak w regionie kujawsko-pomorskim, jak i w skali ogólnopolskiej – do 3 ton dziennie.

Wypalamy kawę wyłącznie metodą tzw. mistrzowską, czyli w temperaturach oscylujących w granicy 200 stopni Celsjusza, w czasie 12-15 minut, oczywiście w piecu bębnowym i z chłodzeniem powietrzem.

Duże możliwości produkcyjne pozwalają nam myśleć o poszerzaniu współpracy z firmami o różnych strategiach rozwoju biznesu w połączeniu lub w oparciu o kawę ziarnistą.

Wraz z rodziną „od zawsze” kochającą niezwykły napój jakim jest bez wątpienia Kawa, tworzymy na życzenie Klienta z pasją i zaangażowaniem indywidualne marki kaw oraz komponujemy różnego typu kompozycje smakowe.

Współpracujemy i nieustannie szkolimy się u wybitnych specjalistów z zakresu palenia kawy, tak polskich jak i z zagranicy.

Dbamy , aby kupowane u nas gatunki należały do tradycyjnych i klasycznych oraz aby kawę dostarczać do Państwa jak najszybciej po wypaleniu.
Tylko w ten sposób możecie się w pełni rozkoszować smakiem i aromatem prawdziwej kawy.

Nasi Partnerzy

DLA UZNANYCH MAREK

opracowujemy kawy oraz dopasowane rozwiązania

RemMarco
Sieć Cukierni

Grochola
Sieć Piekarni Prawdziwy Chleb

Wieniec Zdrój
Uzdrowisko

Zaremba
Salony fryzjerskie

d’Anton Cafe
Kawiarnia, Restauracja

logo ARKA

ARKA
Producent armatury i urządzeń hydraulicznych

Prawnicy Kochają Inaczej
Stowarzyszenie

KWK Construction
Firma deweloperska

Opium Tatoo
Studio tatuażu

Jagodka
Cukiernia

APIS Natural Cosmetics
producent naturalnych kosmetyków

Skontaktuj się z nami a podpowiemy jak kawą (i nie tylko) zdobędziesz nowych klientów i zwiększysz dochody firmy.