Bydgoska Palarnia Kawy Lafaye
72
page-template-default,page,page-id-72,bridge-core-2.0.5,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Palarnia kawy Lafaye

Poznaj nas

KAWA DOSKONAŁA

od początku do końca

Bydgoska Palarnia Kawy Lafaye
palarnia-kawy-lafaye-bydgoszcz-o-nas
palarnia-kawy-bydgoszcz-lafaye-o-nas

Nasza Palarnia kawy to rodzinna firma. Choć jesteśmy małym przedsiębiorstwem, posiadamy jedną z najnowocześniejszych i na wysokim poziomie palarnię typu bębnowego. Jednorazowy zasyp ziarna zielonego to 60kg.

Dzięki temu nasze możliwości produkcyjne są znacząco większe od wielu innych nie przemysłowych palarni kawy – tak w regionie kujawsko-pomorskim, jak i w skali ogólnopolskiej – do 3 ton dziennie.

Wypalamy kawę wyłącznie metodą tzw. mistrzowską, czyli w temperaturach oscylujących w granicy 200 stopni Celsjusza, w czasie 12-15 minut, oczywiście w piecu bębnowym i z chłodzeniem powietrzem.

Duże możliwości produkcyjne pozwalają nam myśleć o poszerzaniu współpracy z firmami o różnych strategiach rozwoju biznesu w połączeniu lub w oparciu o kawę ziarnistą.

Wraz z rodziną „od zawsze” kochającą niezwykły napój jakim jest bez wątpienia Kawa, tworzymy na życzenie Klienta z pasją i zaangażowaniem indywidualne marki kaw oraz komponujemy różnego typu kompozycje smakowe.

Współpracujemy i nieustannie szkolimy się u wybitnych specjalistów z zakresu palenia kawy, tak polskich jak i z zagranicy.

Dbamy , aby kupowane u nas gatunki należały do tradycyjnych i klasycznych oraz aby kawę dostarczać do Państwa jak najszybciej po wypaleniu.
Tylko w ten sposób możecie się w pełni rozkoszować smakiem i aromatem prawdziwej kawy.

A teraz poznaj nasze kawy Lafaye